Healthyish Cafe

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı, uzun süredir hayalini kurduğu ‘Healthyish Cafe’ adını verdiği sağlıklı yiyeceklerin satılacağı kafeyi yakın dostlarının katılımıyla açtı. Sağlıklı yaşamayı ve beslemeye özen gösterenler bugünlerde soluğu Healthyis Cafe’de alıyor.

Belki şu ana kadar ülkemizde yada yurt dışında birçok diyet ve sağlık üzerine birçok mekana gitmiş menülerin tadına bakmış olabilirsiniz. Belki bazı tatları bir asla denemem dediniz, bazı tatların müptelası oldunuz. Eğer değişik tatlar takmayı seviyor ve yeniliklere açıksanız, mutlaka en kısa zamanda Healthyish Cafe uğramanızı tavsiye ederiz.

Ancak, belirtmekte fayda var. Kafenin fiyatları Bebek ortalamasının da üstünde diyebiliriz. En basit olarak çay 14, su ise 8 lira ile fiyatlandırılıyor. Bebek havasında sağlıklı beslenmek istiyorsanız ve rahat bir mekan arıyorsanız burayı deneyebilirsiniz.

Belki bir sabah kahvaltısına, belki öğle molasında, belki bir akşam üstü ya da hafta sonu buraya gelip bir kahve içerim, diyenler için hemen cafenin adresini de şuraya yazalım, gitmek isteyen olursa akıllarında bulunsun .

Healthyish Cafe’nin Adresi: Bebek mah. Cevdetpaşa Cad. Sağlık apt. No:24 B 34342 Beşiktaş/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here