Türkiye'deki Ücretli & Ücretsiz Kamp Alanları Haritası

Türkiye’de yer alan 100’den fazla ücretli ve ücretsiz olan kamp alanları ve kamp yerlerini sizler için bir haritada topladık. Konum odaklı bu Türkiye kamp alanları haritasında, beklentilerinize göre farklı seçeneklerde kamp yerlerini bulabilir, rotanız üzerindeki mağaraları, şelaleri, gölleri, milli parkları ve plajları görüntüleyebilirsiniz.

Bu haritada hem doğal güzelliklere yer verilmiştir, hem de ücretli ve ücretsiz kamp yerleri konum olarak işaretlenmiştir. Yol açık, yola çık!

Ücretsiz kamp alanları haritası her ay güncellenmekle beraber en son 2018 Ekim ayında yenilenmiştir. Dilediğiniz bölgede konuma göre kamp alanlarını keşfedebilir, detaylı bilgi ve yol tarifi alabilirsiniz. Bu haritada tüm Türkiye genelinde yüzden fazla kamp alanını tek sayfada bulma imkanına sahipsiniz.

Dünya’da nadir ülkelerde bulabileceğiniz 4 mevsimi yaşama fırsatını Türkiye’de olması biz kamp severlere yılın her dönemi kamp yapma olanağı sunuyor.

Dilerseniz siz de bu haritaya katkıda bulunabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gerekenler çok basit. Kamp yerinin konumunu, fotoğraflarını, açıklama yazısını bizlere mail yolu ile göndererek kamp haritasını geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.